FireChoir Christmas concert 2022U bent van harte welkom om de geboorte van Jezus Christus, als Messias, saamhorig te herdenken met prachtige, betekenisvolle en meeslepende nummers. U mag allen leven in verwachting, het Licht der wereld ontvangen en zelf ook een licht zijn voor uw naasten in de kerk en buiten de kerkmuren. Met zang die ons zal aanvuren zal het concert onze kerk vrolijk en plezierig vullen met het thema: A Christmas Wish.

We mogen samen op weg in deze adventsperiode. Een aantal weken waarin we als christenen stilstaan bij de wederkomst van Jezus Christus op aarde. Heel dichtbij onze gemeente is het een situatie waarin we samen de terugkomst van Gods zoon in ons midden afwachten. In deze bijzondere aanloopperiode naar kerst mogen wij ons laten inspireren en verwarmen met zang en koordynamiek van Fire Choir.

Kom en geef het licht in de Koningskerk door, samen met een spectaculair koor!

  • Datum: Zaterdag 10 december 2022
  • Inloop: 18.30 uur
  • Aanvang: 19.30 uur
  • Toegang: gratis
  • Vrijwillige bijdrage is welkom!

Kijk voor meer informatie op de website van FireChoir.com